NAHRÁVÁM…

Otevřeno dle objednávek

O nás


Vítejte na stránkách studia Kathé

Studio Kathé je netradiční masážní a anti-agingové wellness studio. Můžete si zde dopřát masáže relaxační a regenerační, detoxikační i energetické, lymfomasáže či masážní techniky tradiční čínské medicíny. Masáže jsou doplněny o poradenství v oblasti zdravého životního stylu a hubnutí.  

Významnou součástí služeb je spolupráce s lídrem světového trhu v oblasti anti-agingu. V našem studiu používáme špičkové technologie a produkty pro zpomalování procesů stárnutí. Díky těmto unikátním technologiím si můžete anti-agingové procedury dopřát jak v našem studiu, tak i v pohodlí Vašeho domova.

Nabídku služeb se snažíme stále zdokonalovat a rozšiřovat také podle požadavků Vás, spokojených klientů.

Studio Kathé se nachází v centru obce Drásov, č.p. 133.

Naš tým


Jistě je také pro Vás důležité vědět, komu se vkládáte do rukou?


Kateřina Trčková

Kateřina Trčková (majitelka, masérka)

katka@kathe.cz +420 777 195 201

Vystudovala jsem Vyšší odbornou  zdravotnickou školu, obor  Diplomovaná sestra se specializací na  psychiatrii. Následně jsem  několik let pracovala ve zdravotnictví jako  všeobecná zdravotní sestra,  poté jsem působila v sociální oblasti (práce  s mentálně postiženými a  seniory).

V roce 2012 jsem se stala profesionální masérkou v  oblasti  sportovních a regeneračních masáží. Svoje vzdělání nadále  rozšiřuji  potřebnými kurzy a semináři.

Certifikáty
Lucie Štanglová

Lucie Štanglová (pedikérka)

lucka@kathe.cz +420 721 100 801

Certifikáty