NAHRÁVÁM…

Otevřeno dle objednávek

Regenerační a relaxační masáž


Masáž sloužící nejen k uklidnění svalstva po fyzickém výkonu, ale také k uvolnění stresu a psychického napětí. Pomáhá tělu nastartovat lepší regeneraci. Často se provádí jako částečná masáž konkrétních partií. Nejčastěji záda a šíje (bolesti zad a krční páteře jsou v současné době asi nejčastější ze všech pohybových obtíží), dále dolní končetiny a horní končetiny. Tuto masáž lze s přiměřenou intenzitou provádět i celkově, tzn. všechny části těla. Účinek ať už částečné nebo celkové masáže je prohlouben použítím speciálních masážních olejů.


Sportovní masáž

Je masáž, která má po fyzické i psychické stránce buď připravit sportovce na podání určitého sportovního výkonu, nebo popřípadě zbavit sportovce únavy po výkonu a přispět k jeho zotavení.


Masáž BIO arganovým olejem - Novinka

Arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů na světě. Pro marocké ženy je díky svému jedinečnému složení pro staletí přírodním elixírem krásy a mládí. Proto se arganovému oleji říká "marocké" nebo také "tekuté" zlato. Má vynikající účinky jako ochrana pleti před stárnutím, zamezuje tvorbě strií, hydratuje suchou pokožku, léčí akné a další kožní problémy. Zároveň snižuje bolestivost a ztuhlost svalů a kloubů.

Při této převážně relaxační masáži používám jemnější a pomalé hmaty, ale i tady si neodpustím hlubší promasírování "zatuhlých" míst. 

Užijte si tuto zklidňující olejovou masáž a spolu s relaxační hudbou zažijte pocit uvolnění těla i mysli. 

Prozatím tato masáž není součástí běžné nabídky a je omezená počtem zájemců. Pro objednání kontaktujte masérku Kateřinu Trčkovou (tel., sms, mail, fb). 

Kdo se o Vás postará:

Kateřina Trčková

Kateřina Trčková

katka@kathe.cz
+420 777 195 201

Objednat