NAHRÁVÁM…

Otevřeno dle objednávek

Balíčky


Různé druhy a techniky masáží je možné různě kombinovat. Při vhodně zvolené kombinaci a postupu se tak jednou masáží posílí účinek druhé masáže.

Zde najdete tzv. Balíčky masáží a procedur, které jsem pro Vás připravila na základě Vašich dotazů a požadavků a mých dosavadních zkušeností. Tak jako u ostatních masáží, i zde však platí, že nejprve spolu zhodnotíme Váš aktuální zdravotní stav a vhodnost té které masáže.


Balíček - Nohy jako laňky

Zahrnuje manuální lymfomasáž a klasickou regenerační masáž dolních končetin.

Před procedurou na Vás čeká relaxační koupel nohou. Poté se položíte na lehátko, kde nejprve provedeme hluboké břišní prodýchání. Dále následuje lymfodrenáž přední strany krku. Následuje manuální lymfodrenáž dolních končetin, nejprve zepředu, poté zezadu. Poté navážeme klasickou olejovou regenerační masáží zadní strany dolních končetin a pak přední strany.

Dle Vašeho přání, máte-li otoky, Vám končetiny zabandážuji nebo pomohu navléci zdravotní punčochy. Celá procedura trvá cca 90 min.


Balíček - Bříško do plavek

Jedná se o kombinaci manuální lymfodrenáže a galvanického ošetření (od hrudního koše po podbřišek a boky). Následuje galvanoterapie, při které jsou využívány přípravky antiagingové společnosti NuSkin. Tyto přípravky obsahují jedinečnou technologii AgeLOC, jenž zmírňují pocit a zjevné známky stárnutí na genomové úrovni.

Tuto masáž ocení nejen ženy, které mají uvolněné bříško po porodu či po redukční dietě nebo chtějí jen "vytvarovat siluetu" po zimě, ale i muži. Masáž břicha má totiž blahodárný vliv také na peristaltiku (podporuje trávení), kdy dochází k aktivaci tlustého střeva, pomáhá při zácpách, zvyšuje metabolismus při redukčních dietách, zpevňuje pokožku. U žen může mít také pozitivní vliv na bolestivou a/nebo nepravidelnou menstruaci.

Při masáži ležíte na zádech s pokrčenými dolními končetinami. Nejprve provedeme hluboké břišní prodýchání a lymfodrenáž přední strany krku. Následuje manuální lymfodrenáž břicha, boků a podbřišku včetně drenáže tříselných uzlin. Pak navazuje galvanoterapie, při které jsou využívány přípravky antiagingové společnosti NuSkin. Tyto přípravky obsahují jedinečnou technologii AgeLOC, jenž zmírňují pocit a zjevné známky stárnutí na genomové úrovni. 

Celá procedura trvá cca 35 min.


Balíček - Nohy a záda

Tato kombinace dvou různých masáží je velice vyhledávanou procedurou, která kombinuje lymfatickou masáž dolních končetin a klasickou olejovou masáž zad a šíje.

Procedura je zahájena relaxační koupelí chodidel. Následuje lymfatická masáž dolních končetin zepředu a zezadu. Poté navazuje klasická olejová regenerační masáž zad a šíje.

Celá procedura trvá 90 min.


Balíček - Obličej a pleť

Jak co nejdéle prodloužit zpevňující účinky galvanického ošetření pleti? Balíček zahrnuje osvědčenou kombinaci manuální lymfatické masáže obličeje a galvanického ošetření pleti.  

Po dobu celé procedury pohodlně ležíte na zádech na lehátku. Nejdříve je provedena jemná lymfatická masáž obličeje přispívající k odvádění nečistot a otoků. Následuje galvanoterapie, při které jsou využívány přípravky a technologie antiagingové společnosti NuSkin. Tyto přípravky obsahují jedinečnou technologii AgeLOC, jenž zmírňují pocit a zjevné známky stárnutí na genomové úrovni.

Před galvanoterapií je pleť nejprve očištěna micelární vodou. Poté jsou postupně naneseny dva speciální gely. Prvním je Pre-treat Gel (odstraňuje nečistoty z hlubších vrstev pleti, pleť uklidňuje a připravuje ji na přínos vyživujících a hydratačních látek).  Druhým gelem je Treatment Gel (zpomaluje viditelné známky stárnutí přímo u zdroje, podporou buněčné energie oživuje a posilňuje unavenou pokožku, zvyšuje hydrataci a zanechává pleť čistou, svěží a neuvěřitelně hebkou). Každý gel je vždy 2-3 minuty "zažehlen" galvanickým přístrojem.

Jako poslední krok galvanoterapie je aplikace kolagenu ve formě pro-peptidů, aby se zvýšila prostupnost látek do hlubších vrstev pleti (tzn. tam, kde vznikají vrásky). Po celou dobu galvanterapie je pleť zvlhčována roztokem kyseliny hyaluronové, jejíž složky se díky působení galvanického proudu taktéž dostávají hlouběji do pleti a pleť hydratují.

Celá procedura trvá asi 50 min.

Kdo se o Vás postará:

Kateřina Trčková

Kateřina Trčková

katka@kathe.cz
+420 777 195 201

Objednat